DAĞISTAN CEPHE EMİRİ MECİD- video-

Paylaş
    EbuHafs
    Kıdemli Üye
    Kıdemli Üye

Mesaj tarafından EbuHafs Bir Ptsi Ekim 01, 2007 10:22 am

01/10/2007

ÇİC Cumhurbaşkanı ve askeri Şu ra lideri Umarov Dokko ve ÇİC Askeri Genelkurmay Birinci Yardımcısı Ebu Enes(Muhanned) birer açıklama yaparak Şehid olan Komutan Rabbani nin yerine Dağıstan cephesi komutanlığına Komutan Abdulmecid i atandığını ilan ettiler.

Komutan Abdulmecid in Dağıstan cephe komutanlığına atanması ile ilgili ÇİC Cumhurbaşkanı ve Askeri şu ra Lideri Umarov Dokko nun açıklamaları şöyledir.

Bugün Dağıstan cephesi emirliğine Komutan Mecid i atıyorum. Sizler hepiniz o nu tanıyorsunuz. O eski bir mücahid ve Rabbani nin yardımcısıydı. O iyi bir kardeş ve güzel bir mümin dir.

Bu atamadan sizlerinde razı olacağınızı düşünüyorum. Dağıstan cephesinde Mücadelemiz Komutan Mecid in emirliğinde devam edecektir.

Bizler O nun Rabbani nin bıraktığı yerden devam etmesi ve enaz değerli kardeşimiz Rabbani kadar faydalı ve başarılı olması için dua edeceğiz. İnşallah o da şehidlerimizin yolunda yürüyecek, çalışacak ve yorulacaktır.

ÇİC Cumhurbaşkanı ve Askeri Şu ra Lideri Umarov Dokko

ÇİC Askeri Genelkurmay Birinci Yardımcısı Ebu Enes(Muhanned)in açıklaması ise şöyledir.

Allah azze ve Celle Yolunda öldürülenleri ölü saymayın çünkü onlar Rableri katında diridirler ve rızıklanmaktadırlar demektedir.

Kardeşimiz Rabbani şehid olmuştur. Allah şehadetini kabul etsin.

Rabbani Bizim en eski mücahidlerimizdendi.O bu yolda çok çalıştı ve çok işler yaptı.

Allah ım! O na Firdevs’i ala yı ver. ÂMİN

Elhamdülillah O güzel bir sonla aramızdan ayrıldı. Bu güzel sonu Allah bizlerede verir inşallah.

Kafkasya emirimiz Dokko ve Askeri Genelkurmay emirimiz Dağıstan cephesi emirliğine kardeşimiz Abdulmecid i getirme kararı almışlardır.

Bazılarınız belki Mecid i tanıyor, bazılarınızda belki tanımıyor olabilirsiniz.

Kardeşiniz Abdulmecid Dağıstan ın en eski mücahidlerindendir. Hattab döneminde Çeçenistandaydı ve 6–7 yıl bizlerle beraberdi. Abdulhalim ve Ebu Hafs O nu Dağıstan da çalışması için gönderdiler. O Dağıstan da çok çalışarak başarılar elde etmiştir.

O artık Dağıstan cephe emirliğine Komutan olarak atanmıştır.

ÇİC Askeri Genelkurmay Birinci Yardımcısı Ebu Enes(Muhanned

https://www.youtube.com/watch?v=TR0NfcHeTVc&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ealkavkaz%2Ecom%2Fhaber%2Fhaber%5Fdetay%2Ephp%3Fhaber%5Fid%3D160
    bilpor
    Admin
    Admin

Erkek

Geri: DAĞISTAN CEPHE EMİRİ MECİD- video-

Mesaj tarafından bilpor Bir Ptsi Ekim 01, 2007 10:54 am

Bayrak

:yes:

Saadet Forum
    EbuHafs
    Kıdemli Üye
    Kıdemli Üye

Mesaj tarafından EbuHafs Bir Ptsi Ekim 01, 2007 11:17 am

bu yaptığın işlemi bana da öğretebilir misin kardeş?
    bilpor
    Admin
    Admin

Erkek

Mesaj tarafından bilpor Bir Ptsi Ekim 01, 2007 11:48 am

EbuHafs demiş ki:bu yaptığın işlemi bana da öğretebilir misin kardeş?

WAlla [youtube] vide onun adresi [/youtube] YAptım... Bunumu Kasdetmiştiniz Rolling Eyes

Saadet Forum

Forum Saati Ptsi Ekim 22, 2018 11:31 am